STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (0)
Opinie (1)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (3)
Archiwum (2)
Foto (1)
  ANKIETA
18
  CYTATY

„Gram tam, gdzie mi każą i niech tak zostanie. Jakby piłkarze mieli sobie sami wybierać pozycje na boisku, to pewnie skończyłoby się to katastrofą”.
((Jakub Wawrzyniak))
 

 
STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI

1 ) 2009-08-03, 19:41:31

PUCHAR BARZYNY W najbliższą niedzielę, 9 sierpnia na boisku w Mokrem odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Barzyny. Organizatorzy zapraszają drużyny do udziału w tej imprezie. W zawodach weźmie udział 6 lub 8 drużyn (w zależności zgłoszeń). Zapisy przyjmuje Tadeusz Zamyślewski pod nr. tel. 056 4681 214 lub 663 923 152. Początek turnieju - godzina 11.

2 ) 2009-07-15, 12:44:11

FINAŁ LIGI BARZYNY NA FOTO W Mokrem zakończyła się X edycja piłkarskiej Ligi Barzyny.W galerii foto prezentujemy zdjęcia wykonane podczas ostatniej kolejki.Autorem zdjęc jest fotoreporter *Nowości* - Gerard Szukay. W galerii są także zdjęcia z ubiegłorocznego finału Ligi Barzyny,wykonane przez Sandrę Eljasz.Zapraszamy do oglądania.

3 ) 2009-07-13, 10:28:40

FINAŁ LIGI BARZYNY. W niedzielę w Mokrem koło Grudziądza zakończyła się X Edycja Piłkarskiej Ligi Barzyny. Triumfatorem jubileuszowych zawodów okazali się piłkarze Barzyny Jutex, którzy wygrali wszystkie mecze. Drugie miejsce w tegorocznych rozgrywkach zajęli zawodnicy Venture Industries, zaś trzecią pozycję wywalczyła ekipa GLKS Rogóźno. Królem strzelców okazał się natomiast Dawid Górski z drużyny Barzyny Jutex, który strzelił rywalom łącznie 24 gole. Sponsorem ligi był salon piłkarski VITASPORT, natomiast paronat prasowy speawowały NOWOŚCI GRUDZIĄDZKIE.

4 ) 2009-07-01, 19:27:29

BARZYNA JUTEX MISTRZEM LIGI W niedzielę w Mokrem koło Grudziądza odbyła się przedostatnia kolejka piłkarskiej „Ligi Barzyny”. Tytuł mistrzowski obroniła drużyna miejscowej Barzyny Jutex. W meczu na szczycie obrońcy mistrzowskiego tytułu pokonali wicelidera tabeli, zespół Venture Industries 7:4 (4:2). W spotkaniu tym dla zwycięzców gole zdobywali: Dawid Górski 3, oraz Jakub Dulski, Janusz Paczkowski, Jakub Dreszler i Sebastian Krauze. Tym samym na jedną kolejkę przed zakończeniem zmagań drużyna Barzyny Jutex zapewniła sobie drugi raz z rzędu zwycięstwo w lidze. Ostatnia runda wyłoni natomiast ostateczną kolejność na dwóch następnych pozycjach na podium. Patronat prasowy nad rozgrywkami piłkarskimi w Mokrem sprawują ”Nowości Grudziądzkie” – fundator nagrody dla króla strzelców.

5 ) 2009-06-24, 14:55:09

ROZSTRZELANA BARZYNA JUTEX ! Na boisku w Mokrem koło Grudziądza odbyła się 5 kolejka piłkarskiej Ligi Barzyny. Zgodnie z przewidywaniami zwyciężali faworyci. Rekordowe zwycięstwo odniosła drużyna Barzyny Jutex, która przewodzi w lidze, gromiąc ekipę MAT aż 16:1. Bez problemów zwyciężył także wicelider tabeli, Venture, które pokonało Kaufland 5:2. W takim samym stosunku Oldboys Team wygrał z Rogóźnem, zaś As-Meat przegrał z trzecim w lidze, GLKS Rogóźno 4:5. W niedzielę odbędzie się przedostatnia runda spotkań. W meczu na szczycie dojdzie do konfrontacji Barzyny Jutex z Venture (godz.18.). Ciekawie zapowiada się również konfrontacja GLKS Rogóźno z Kauflandem (godz. 15.). Czy zapadną pierwsze rozstrzygnięcia ? Patronat prasowy nad ligą sprawują ”Nowości Grudziądzkie”.

6 ) 2009-06-17, 10:35:47

LIDER BEZ ZMIAN ! Podczas 4 kolejki Ligi Barzyny na boisku w Mokrem najwięcej emocji było w derbowym pojedynku drużyn z Rogóźno. Po wyrównanej walce zespoły podzieliły się punktami. Na czele tabeli bez zmian. Liderem nadal jest ekipa Barzyny Jutex,która ma na koncie komplet zwycięstw. W niedzielę pokonała Kaufland. Drugą niepokonaną drużyną w lidze jest także Venture Industries, mającą w swym dorobku 3 zwyciestwa i 1 remis. Następna kolejka już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy.

7 ) 2009-06-13, 16:41:45

ZMOBILIZOWANY AS MEAT ! Mająca problemy organizacyjne drużyna As-Meat na szczęście nie wycofała się z rozgrywek. W najbliższą niedzielę rozegra mecz z ekipą Venture. Zapowiada się to na jeden z ciekawszych meczów 4 kolejki. W Lidze Barzyny dojdzie także do kolejnych derbów.Tym razem na przeciw siebie staną zespoły z Rogóźna. Początek zmagań, godzina 15. Zapraszamy.

8 ) 2009-06-03, 16:38:52

DERBY DLA BARZYNY! Podczas 3 kolejki Ligi Barzyny doszło na boisku w Mokrem do pojedynku dwóch lokalnych drużyn, w którym zespół Barzyny Jutex rozgromił Oldboys Team 14:2. W najciekawszym spotkaniu tej rundy Kaufland zremisował z As-Meatem 3:3. Na niespodziankę zapowiadało się do przerwy w meczu Rogóźna z Venture. Ostatecznie jednak wygrali *szwedzi* 5:3.Następna kolejka w niedzielę - 14czerwca.

 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (63)
Drużyny (8)
Forum (3)
Foto (13)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Liga Barzyny - Grudziądz