STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (0)
Opinie (1)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (3)
Archiwum (2)
Foto (1)
  ANKIETA
18
  CYTATY

„Gram tam, gdzie mi każą i niech tak zostanie. Jakby piłkarze mieli sobie sami wybierać pozycje na boisku, to pewnie skończyłoby się to katastrofą”.
((Jakub Wawrzyniak))
 

 
REGULAMIN  

REGULAMIN „LIGI BARZYNY”2009 1. Drużyny składają się z 6 zawodników i maksymalnie 9 zawodników rezerwowych. 2. Dopuszcza się udział w meczu zawodników zrzeszonych w PZPN. 3. Kolejność spotkań systemem „każdy z każdym” ustalona jest przez organizatora turnieju. 4. CZAS GRY: 2x30 minut (przerwa 5 minut), zmiany systemem hokejowym. 5. NAGRODY: Pierwsze 3 zespoły otrzymują pamiątkowe puchary, nagrodę indywidualną otrzymuje najlepszy strzelec turnieju. 6. KARY: Ustala się następujące: kara 2 minut, 5 minut, wykluczenie z meczu (czerwona kartka), wykluczenie z ligi (np. za rękoczyny na boisku i w jego okolicy). 7. UWAGI: - Drużyny ubezpieczają się na czas turnieju na własny koszt - Organizator zapewnia stały kontakt telefoniczny z pogotowiem ratunkowym - Wszystkich zawodników obowiązuje sportowe zachowanie podczas gry i poza boiskiem – Obowiązuje lista zawodników z numerami na koszulkach. Wymagane jest dostarczenie listy najpóźniej przed drugą kolejką ligową. - Na półmetku ligi będzie dwutygodniowa przerwa podczas której zastosowane będzie tzw. okienko transferowe, które umożliwi dopisanie do listy nowego zawodnika w miejsce innego zawodnika danej drużyny lub w wolne miejsce wcześniej podanej listy. - Punkty drużyny,która wycofa się z ligi przed zakończeniem półmetka rozgrywek są automatycznie anulowane i zweryfikowane jako walkower dla drużyny przeciwnej. – Wszystkie spory rozstrzyga wyłącznie organizator (Tadeusz Zamyślewski, Zbigniew Ornowski)


 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (63)
Drużyny (8)
Forum (3)
Foto (13)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Liga Barzyny - Grudziądz