STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (0)
Opinie (1)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (3)
Archiwum (2)
Foto (1)
  ANKIETA
18
  CYTATY

„Gram tam, gdzie mi każą i niech tak zostanie. Jakby piłkarze mieli sobie sami wybierać pozycje na boisku, to pewnie skończyłoby się to katastrofą”.
((Jakub Wawrzyniak))
 

 
Piłkarska Liga Barzyny - STRZELCY  


Lp Zawodnik Bramki Drużyna

1

 D. GÓRSKI ( nr 10 )

24

BARZYNA JUTEX

2

 S. KRAUZE ( nr 8 )

13

BARZYNA JUTEX

3

 J. DULSKI ( nr 5 )

12

BARZYNA JUTEX

 D. JABŁOŃSKI ( nr 10 )

12

VENTURE INDUSTRIES

 Ł. HENNIG ( nr 11 )

12

GKLS ROGÓŹNO

6

 J. DRESZLER ( nr 12 )

9

BARZYNA JUTEX

7

 P. KOBYLAŃSKI ( nr 4 )

7

KAUFLAND

 P. TOMASZEWSKI ( nr 7 )

7

MAT

9

 J. KROHN ( nr 5 )

6

VENTURE INDUSTRIES

 D. LIPOWSKI ( nr 8 )

6

GKLS ROGÓŹNO

 J. PACZKOWSKI ( nr 7 )

6

BARZYNA JUTEX

12

 M. JABŁOŃSKI ( nr 11 )

5

VENTURE INDUSTRIES

 G. DRESZLER ( nr 6 )

5

OLDBOYS TEAM

14

 K. SKALSKI ( nr 6 )

4

AS-MEAT

 P. GORSKI ( nr 13 )

4

GKLS ROGÓŹNO

 P. WŁODARCZYK ( nr 4 )

4

GKLS ROGÓŹNO

 J. GAJEWSKI ( nr 13 )

4

VENTURE INDUSTRIES

18

 P. WINCZEWSKI ( nr 1 )

3

KAUFLAND

 M. KOŁTACKI ( nr 13 )

3

KAUFLAND

 F. KARWOWSKI ( nr 9 )

3

ROGÓŹNO

 P. GÓRSKI ( nr 12 )

3

OLDBOYS TEAM

 K. GÓRSKI ( nr 10 )

3

AS-MEAT

 A. WOLSKI ( nr 5 )

3

OLDBOYS TEAM

 R. PŁONOWSKI ( nr 4 )

3

OLDBOYS TEAM

 W. DULSKI ( nr 10 )

3

OLDBOYS TEAM

 T. ZAMYŚLEWSKI ( nr 2 )

3

OLDBOYS TEAM

27

 R. PINUSZEWSKI ( nr 4 )

2

VENTURE INDUSTRIES

 B. SZCZEŚNIK ( nr 10 )

2

ROGÓŹNO

 D. MAKLAS ( nr 15 )

2

ROGÓŹNO

 G. RIENKIEWICZ ( nr 5 )

2

AS-MEAT

 B. KOZIKOWSKI ( nr 6 )

2

GKLS ROGÓŹNO

 B. KAPRYKOWSKI ( nr 9 )

2

VENTURE INDUSTRIES

 B. SENKOWICZ ( nr 14 )

2

KAUFLAND

 W. TYRJAN ( nr 5 )

2

KAUFLAND

 L. LEWANDOWSKI ( nr 14 )

2

VENTURE INDUSTRIES

36

 S. KRAJEWSKI ( nr 1 )

1

MAT

 S. FILIPEK ( nr 8 )

1

VENTURE INDUSTRIES

 T. CIEKOT ( nr 15 )

1

VENTURE INDUSTRIES

 B. OSKROBA ( nr 3 )

1

MAT

 D. DZIEDZIAK ( nr 4 )

1

MAT

 S. JABŁOŃSKI ( nr 3 )

1

VENTURE INDUSTRIES

 R. OWCZARZAK ( nr 2 )

1

VENTURE INDUSTRIES

 J. PUŁAWSKI ( nr 11 )

1

ROGÓŹNO

 J. SERKOWSKI ( nr 2 )

1

BARZYNA JUTEX

 M. GZELLA ( nr 8 )

1

MAT

 F. ZIELIŃSKI ( nr 11 )

1

KAUFLAND

 D. DURKA ( nr 6 )

1

BARZYNA JUTEX

 K. DALGA ( nr 9 )

1

BARZYNA JUTEX

 T. HARTKA ( nr 11 )

1

BARZYNA JUTEX

 W. MACIEJEWSKI ( nr 2 )

1

AS-MEAT

 K. SKOWRON ( nr 11 )

1

AS-MEAT

 R. KRAUZE ( nr 7 )

1

OLDBOYS TEAM

 F. CHODYNA ( nr 8 )

1

OLDBOYS TEAM

 J. ZAMYŚLEWSKI ( nr 6 )

1

KAUFLAND

 K. HULEWICZ ( nr 6 )

1

ROGÓŹNO

 D. STOPIŃSKI ( nr 12 )

1

KAUFLAND

 P. KŁOSOWSKI ( nr 15 )

1

KAUFLAND

 Ł. KURZYŃSKI ( nr 3 )

1

GKLS ROGÓŹNO

 S. STRZELCZYK ( nr 5 )

1

GKLS ROGÓŹNO

 K. WIERUSZEWSKI ( nr 9 )

1

GKLS ROGÓŹNO

 M. BĄCZKOWSKI ( nr 14 )

1

GKLS ROGÓŹNO

 R. WŁODARCZYK ( nr 4 )

1

ROGÓŹNO

 S. WŁODARCZYK ( nr 5 )

1

ROGÓŹNO


 
 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (63)
Drużyny (8)
Forum (3)
Foto (13)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Liga Barzyny - Grudziądz